Consultant Philip Stevenije over de kracht van laagdrempelig verbeteren
Philip Stevenije van PS Advies gelooft in laagdrempelig verbeteren, net als wij.

Onze software maakt ieder verbetertraject makkelijker, leuker en doelgerichter. Maar het werkelijke succes ligt in handen van de mensen. Onze consultants geven de organisatie de tools, kennis en motivatie om die nieuwe start te maken.
Wij zijn een softwarebedrijf. Onze kracht ligt in het bouwen van slimme verbetersoftware die het verbeterproces van onze klant optilt naar een hoger niveau. Onze software bevat alle tools die de organisatie, de consultants en de dagelijkse gebruikers nodig hebben om dat te bereiken!
Maar hoe slim de software ook is: een verbeterproces is meer dan een mooi systeem. De organisatie moet meegroeien in het proces. En dat stuk laten we graag over aan de experts. Daarom werken wij samen met onze Cierpa Certified Consultants: ervaren verbeterconsultants die het beste uit jouw organisatie halen. En uit onze software!
Zorgeloze implementatie van Cierpa Software op de werkvloer
Deskundige training aan medewerkers
Advies over een optimale toepassing en dus resultaat van de software
Begeleiding in het verbetertraject
Creëren van een verbetercultuur in de hele organisatie
Onze consultants hebben ruime ervaring in het enthousiasmeren van de hele organisatie. Zo bouw je een solide verbetercultuur.
Een frisse externe blik van een consultant maakt andere dingen zichtbaar en laat blinde vlekken verdwijnen. Gecombineerd met onze software stuur je op bewezen data in plaats van aannames.
Kom in contact met onze verbeterconsultantsWe brengen je graag in contact met een Cierpa Certified Consultant die de kracht in je organisatie naar boven kan halen.